مشارکت در ساخت ویلا

یکی از بهترین راههای ایجاد ارزش افزوده برای زمین های با کاربری مسکونی ایجاد واحد مسگونی بر روی آنهاست . معمولا در سیستم ارائه شده شرکت ویلاسازی کاسپین ظرف مدت دو الی سه ماه میتوانید زمین مورد نظر خود را به قیمتی در حدود 50% گرانتر بفروشید . شرط ما برای این مشارکت داشتن دو قطعه زمین یا قابلیت ساخت دو واحد ویلا در زمین میباشد که رایگان یک واحد را ساخته و واحد دیگر به ما تعلق داشته باشد .

توضیحات خدمت

یکی از بهترین راههای ایجاد ارزش افزوده برای زمین های با کاربری مسکونی ایجاد واحد مسگونی بر روی آنهاست . معمولا در سیستم ارائه شده شرکت ویلاسازی کاسپین ظرف مدت دو الی سه ماه میتوانید زمین مورد نظر خود را به قیمتی در حدود 50% گرانتر بفروشید . شرط ما برای این مشارکت داشتن دو قطعه زمین یا قابلیت ساخت دو واحد ویلا در زمین میباشد که رایگان یک واحد را ساخته و واحد دیگر به ما تعلق داشته باشد . طرحهای معماری این شرکت ارزش افزوده به مراتب بالاتری برای زمین مسکونی ایجاد خواهد کرد و قیمت فروش ویلاهای ما به سادگی بالاتر از عرف منطقه ای خواهد بود . 

ارزش هر ملک به طرح و کیفیت ساخت ، سازه احداث شده بر روی آن میباشد که ما ارزش افزوده بالاتر از حد متعارف را ایجاد خواهیم کرد . هر زمینی هم برای ما قابل قبول نخواهد بود و مستلزم بررسی و تائید کارشناس رسمی دادگستری همکار شرکت خواهد بود . 

کارگزاری املاک بر خلاف مشاورین املاک از مراحل انتخاب زمین قطعه بندی و اخذ مجوزها و ساخت و ساز در خدمت مشتریان گرامی خواهد بود و با همکاری مهندسین نقشه بردار . شهرساز معمار مهندسین عمران و راه و ساختمان . تحت نظارت کارشناسان رسمی دادگستری و وکلای پایه یک دادگستری سرمایه گذاری مطمئنی را برای سرمایه گذاران تضمین و تعهد می نمانید . 

ویلاسازی کاسپین (تولید کننده و مجری سازه های مدرن lsfدر گیلان )
[رشت]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : ویلای پیش ساخته ، صنعتی سازی ساختمان، ساختمان پیش ساخته، ویلای ارزان قیمت، خانه پیش ساخته، هزینه سازه ال اس اف، اضافه طبقه ، ویلای مدرن، ویلای لوکس ، قیمت سازه ال اس اف ، خانه سازی صنعتی، ویلای شمال، سازه مدرن ، قیمت ویلا، ویلاسازی صنعتی، ساختمان سازی
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: +0098-13-33222225، 0911-9362528، 0911-8333735، 0939-5410471، 0911-6440222، 0912-5410471
بروز رسانی 15 روز پیش